خانه / اخبار استان / صدور اولین پروانه تحقیق و توسعه در کهگیلویه و بویراحمد

صدور اولین پروانه تحقیق و توسعه در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از صدور اولین پروانه تحقیق و توسعه برای کارخانه آجر دهدشت با امضا مقام عالی وزارت خبر داد.             سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما:  رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از صدور اولین پروانه تحقیق و توسعه برای […]

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از صدور اولین پروانه تحقیق و توسعه برای کارخانه آجر دهدشت با امضا مقام عالی وزارت خبر داد.


 صدور اولین پروانه تحقیق وتوسعه در کهگیلویه وبویر احمد

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما:  رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از صدور اولین پروانه تحقیق و توسعه برای کارخانه آجر دهدشت با امضا مقام عالی وزارت خبر داد.

داریوش دیودیده در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان دنا گفت: شرکت نماسازان مروارید (آجر دهدشت)با داشتن پروانه بهره برداری و با ۴ سال سابقه، در هفته گذشته موفق شد پروانه تحقیق و توسعه خود را از دستان مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کند.

وی افزود: این کارخانه با داشتن نیروهای علمی و متخصص در رشته های گوناگون به ویژه در ساختار آزمایشگاهی، تحقیق و توسعه جهت انجام فعالیت های تحقیقات توسعه ای و کاربردی واخذ گواهی های مقدماتی و تکمیلی از مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران موفق شد برای نخستین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد اولین پروانه تحقیق و توسعه را با تشریح مقام عالی وزارت به خود اختصاص دهد.

دیودیده اضافه کرد: این امر موجبات رونق تولید و افزایش کمی کیفیت محصولات و همچنین افزایش صادرات را فراهم می کند. 

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: سازمان صنعت، معدن و تجارت ضمن حمایت از بنگاههای تولیدی صنعتی، آمادگی لازم را برای هدایت و تسهیل امر تحقیق و توسعه برای تمامی واحدهای تولیدی صنعتی را دارد و نتایج ارزشمندی در میزان بهره وری و افزایش کمی و کیفی محصولات آنها و نهایتا بازاریابی مطمئن خواهد داشت.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *