خانه / اخبار استان / کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست امنیت را در کشور دارد.

کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست امنیت را در کشور دارد.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه اجازه نمی‌دهیم امنیت مردم دستخوش چند نفر شود که آرامش روانی جامعه را بر هم بزنند، گفت: این استان رتبه یک امنیت را در کشور دارد.

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه اجازه نمی‌دهیم امنیت مردم دستخوش چند نفر شود که آرامش روانی جامعه را بر هم بزنند، گفت: این استان رتبه یک امنیت را در کشور دارد.

 غلام‌رضا مزارعی در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه برخی جرائم خط قرمز دادگستری کهگیلویه و بویراحمد است، اظهار داشت: اجازه نمی‌دهیم امنیت مردم دستخوش چند نفر شود که آرامش روانی جامعه را برهم بزنند.

وی با تاکید بر اینکه برای کسی که سرقت می‌کند و راه می‌بندد رحم نمی‌کنیم، عنوان کرد: ۴ قتل در یک و نیم سال گذشته با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده به صلح و سازش انجامید.

مزارعی ابراز کرد: با توجه به اقدامات انجام شده در بخش‌های مختلف از جمله فعالیت‌های فرهنگی، استان کهگیلویه و بویراحمد طبق آمار در حوزه نزاع دسته جمعی دیگر مشکلی ندارد و نزاع فردی نیز معضلی نداریم و در جرائم خشن نیز مشکل آنچنانی نداریم.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بهترین حقوق بشر را در شریعت داریم، افزود: حقوق زوجین، حقوق اجتماعی و … همه مسائل در شریعت دیده شده است.

مزارعی از رسانه‌ها خواست تا در حوزه ریش سفیدان و متنفذین کار کنند و  ادامه داد: دادگستری کهگیلویه و بویراحمد حتی در حوزه نظارت درون سازمانی ذره‌ای کوتاه نمی‌آییم.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *