خانه / اخبار استان / معاون وزیر راه و شهرسازی: محور یاسوج ـ اصفهان چهارخطه می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی: محور یاسوج ـ اصفهان چهارخطه می‌شود.

چهار خطه کردن جاده یاسوج-اصفهان به عنوان یکی از مهمترین مسیرهای ارتباطی استان کهگیلویه و بویراحمد و جنوب به مرکز کشور از هر دو طرف یاسوج و اصفهان به جد در دستور کار است.

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   معاون وزیر راه و شهرسازی از چهارخطه شدن جاده ” یاسوج ـ اصفهان ” خبر داد و گفت: این پروژه به قطعه‌های مختلف تقسیم و برخی نیز اجرایی شده است.

خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور به همراه نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و برخی از مسئولان استانی از  پروژه‌های راهسازی استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

خادمی اظهار داشت: چهار خطه کردن جاده یاسوج-اصفهان به عنوان یکی از مهمترین مسیرهای ارتباطی استان کهگیلویه و بویراحمد و جنوب به مرکز کشور از هر دو طرف یاسوج و اصفهان به جد در دستور کار است.

وی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی نسبت به احداث جاده‌های درون استانی از جمله یاسوج-باغچه سادات و یاسوج ـ سی‌سخت نگاه ویژه دارد، بیان کرد: با توجه به استفاده مردم و روستائیان از جاده‌های درون استانی پیگیری برای به سرانجام رساندن برخی پروژه‌ها را وظیفه می‌دانیم.

خادمی خواستار توجه ویژه مسئولان راه و شهرسازی به جاده‌های دورن استانی از جمله “دهدشت-چرام” و ” یاسوج-اقلید” شد و افزود: به طور حتم با بهسازی جاده‌های درون استانی شاهد کاهش تصادفات و حوادث هستیم.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده در زمینه افزایش اعتبار و تخصیص به برخی پروژه‌های راهسازی اولویت بندی لازم صورت می‌گیرد.

خادمی احداث جاده ترانزیتی پاتاوه-دهدشت و اتصال شبکه راه‌های اصلی مرکز به جنوب را از بزرگترین و مهمترین فعالیت‌های راهسازی در دست ساخت در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و گفت: تعریض جاده‌های اصلی استان هم در دستور کار قراردارد و با وجود کمبود منابع مالی، گام‌های خوبی در این زمینه برداشته شده است.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *