خانه / اخبار استان / مردم شهر لنده از بی‌آبی رنج می‌برند‌.

مردم شهر لنده از بی‌آبی رنج می‌برند‌.

به دلیل توپوگرافی شهرستان لنده در فصل گرما مردم دو شهرک شهید رجایی و فجر از کمبود آب رنج فروان می برند و مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی شهرک فجر با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی به دلیل کمبود اعتبار سه ساله نیمه کاره رها شده است.

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   مدیر آب و فاضلاب شهری شهرستان لنده با تاکید بر اینکه مردم برخی مناطق شهر لنده از بی آبی رنج می‌برند، گفت: ۲۵ میلیارد ریال برای اجرای پروژه خط انتقال و تکمیل مخزن ۱۰۰۰ مترمکعبی نیاز است.

محمد راکبی اظهار داشت: به دلیل توپوگرافی شهرستان لنده در فصل گرما مردم دو شهرک شهید رجایی و فجر از کمبود آب رنج فروان می برند و مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی شهرک فجر با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی به دلیل کمبود اعتبار سه ساله نیمه کاره رها شده است.

وی عنوان کرد: ۲۵ میلیارد ریال برای اجرای پروژه خط انتقال و تکمیل مخزن ۱۰۰۰ مترمکعبی و خط انتقال ۴ کیلومتری به منبع آب نیاز بوده که با افتتاح آن مشکلات کم آبی دو شهرک فجر و شهید رجایی برطرف می‌شود.

راکبی نگرانی مردم شهرک فجر را به دلیل کمبود آب شرب را به حق دانست و افزود: شرکت آبفای شهری لنده در تامین آب مشکلی ندارد بلکه در توزیع آب به دلیل توپوگرافی شهرستان‌ لنده بامشکل روبه‌رو است.

مدیر آب و فاضلاب شهری شهرستان لنده تصریح کرد: در فصل تابستان به دلیل گرمای شدید شهرستان لنده مصرف آب از حد نرمال خود می‌گذرد و نیاز  بوده که مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند.

راکبی با تاکید بر اینکه مهمترین دغدغه مسئولان آبفای شهرستان لنده تامین آب شرب مورد نیاز مشترکان است، عنوان کرد: آب شهرستان لنده هر ماه آزمایش می‌شود و خوشبختانه آب شرب سالمی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *