خانه / اخبار استان / پایان تیرماه مهلت جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی سال ۱۳۹۶

پایان تیرماه مهلت جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی سال ۱۳۹۶

دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تا پایان تیرماه امسال فرصت دارند اعتبارات اسناد خزانه اسلامی خود را جذب کنند.                     سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما:   دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تا پایان تیرماه امسال فرصت دارند اعتبارات اسناد خزانه اسلامی خود را […]

دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تا پایان تیرماه امسال فرصت دارند اعتبارات اسناد خزانه اسلامی خود را جذب کنند.


پایان تیرماه مهلت جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی سال گذشته

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما:   دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تا پایان تیرماه امسال فرصت دارند اعتبارات اسناد خزانه اسلامی خود را جذب کنند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در جلسه بررسی جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی استان با تاکید بر اهتمام جدی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای جذب این اعتبارات گفت: در صورتی که دستگاه‌های اجرایی استان در موعد مقرر اقدام به این کار نکنند اعتبارات تخصیص یافته هر دستگاه از محل اعتبارات اسناد خزانه اسلامی به مرکز برگشت داده می‌شود و این مهلت مقرر قابل تمدید نیست.

آقای آرام اعتبارات اختصاص یافته به استان در سال ۹۶ از محل اعتبارات اسناد خزانه اسلامی را ۱۴۳ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: از این مبلغ تنها ۸۳ میلیارد تومان آن توسط دستگاه‌های اجرایی استان جذب شده است.
وی با بیان اینکه همچنین در سال ۹۶، ۱۱۸ میلیارد و ۶۹۲ میلیون تومان اعتبارات نقدی دریافتی خزانه به دستگاه‌های اجرایی استان پرداخت شده است ادامه داد: این مقدار از محل اعتبارات نفت، استانی و بحران بوده است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اضافه کرد: دستگاه‌هایی نظیر جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شرکت آب منطقه‌ای استان در جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی پیشرو بودند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هم اعتبارات اسناد خزانه اسلامی را مهمترین فرصت برای پرداخت بدهی‌های دولت به پیمانکاران و شرکت‌های خصوصی دانست و گفت:علاوه بر این دستگاه‌های اجرایی می‌توانند با استفاده از این اسناد به روند اجرایی طرح‌های عمرانی خود سرعت بخشند.
فیلی با تقدیر از دستگاه‌های پیشرو در جذب این اعتبارات از سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست به طور جد پیگیر این مهم باشند و باید از این فرصت در تحقق اهداف دولت به خوبی استفاده کرد.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *