خانه / اخبار استان / ۴۲ طرح توسعه عمران شهری در گچساران در دست اجراست.

۴۲ طرح توسعه عمران شهری در گچساران در دست اجراست.

۴۲ طرح توسعه شهری در مناطق مختلف این شهر با اعتباری بیش از ۳۹۴ میلیاردو ۶۹۸ میلیون ریال در حال اجراست.

 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:   شهردار گچساران گفت: ۴۲ طرح توسعه شهری در مناطق مختلف این شهر با اعتباری بیش از ۳۹۴ میلیاردو ۶۹۸ میلیون ریال در حال اجراست.

مسعود ظفری افزود: این طرح ها در زمینه های پیاده رو سازی، جدول گذاری، احداث کانال، آسفالت کوچه ها، معابر، خیابانهاست. 
وی بیان کرد: پیاده روسازی ۱۸۰ دستگاه، بلوار ولیعصر، بلوار بعثت، کارکنان دولت، بلوار شهید تاجگردون، جنب کلنیک فجر، خاکبرداری کوچه ۲ شمالی، جدول گذاری خیابان معلم، ساخت بلوار شهید پناهپوری، ساخت کانال محلاتی و رزمندگان، ساخت کانال دفع آبهای سطحی و بهسازی و بازسازی کانال بافت فرسوده از مهمترین این طرح هاست. 
ظفری تصریح کرد: خرید، نصب و راه اندازی دوربین های سرعت سنج و نظارت تصویری در خیابان های اصلی گچساران با اعتباری بیش از ۲۷ میلیارد و ۳۸۲ میلیون ریال در حال انجام است. 
وی اظهار داشت: ساخت پارک و دریاچه مصنوعی گچساران در زمینی به مساحت ۶ هکتار با اعتباری بیش از ۶۳ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال در حال اجراست. 
ظفری میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح ۸۵ درصد اعلام کرد. 
وی گفت: ساخت کانال دفع آبهای سطحی ضلع جنوبی کارکنان دولت با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد و اعتباری بیش از ۱۹ میلیارد و ۹۶۷ میلیون ریال و تکمیل کانال محله سادات گچساران با اعتباری بیش از ۴۳ میلیاردو ۸۷۰ میلیون ریال و پیشرفت ۲۰ درصد درحال اجراست. 
ظفری افزود: بهسازی و بازسازی کانال بافت فرسوده گچساران با اعتباری بیش از ۱۷ میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریال و پیشرفت فیزیکی ۳۰درصد، تکمیل بلوار شهید پناهپوری با ۱۰ درصد پیشرفت و ۲۸ میلیارد و ۴۸۴ میلیون ریال اعتبار درحال اجراست. 
وی ابراز کرد: عملیات اجرایی ۲۲ پارک محله ای در مناطق مختلف این شهرستان در سال گذشته تاکنون در این شهرستان آغاز شده که از این تعداد تاکنون پارک پونه تکمیل و به بهره برداری رسیده است. 
شهردار گچساران تاکید کرد: امید است با اعتبار اختصاص یافته بخشی از مشکلات خدمات شهر نفت خیز دوگنبدان که بیش از نیم قرن قدمت دارد، رفع گردد. 
عملیات اجرایی روکش و آسفالت ۴۵۰ هزار متر مربع از معابر و خیابان های این شهر از سال گذشته تاکنون اجرا شده است. 
در شهر گچساران با ۶۹۰ هکتار مساحت یک میلیون و ۲۹۶ هزار متر مربع فضای سبز و ۲۱ پارک عمومی با بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع وجود دارد. 
گچساران حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد. 


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *