خانه / اخبار استان / برگزاری نشست اضطراری سه شهرستان لنده، بهبهان و بهمئی در مورد آتش سوزی کوه حاتم

برگزاری نشست اضطراری سه شهرستان لنده، بهبهان و بهمئی در مورد آتش سوزی کوه حاتم

نشست اضطراری شورای تامین شهرستانهای لنده ،بهبهان و بهمئی در کوه حاتم مرز این سه شهرستان برگزار شد.   سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما:  نشست اضطراری شورای تامین شهرستان های لنده، بهبهان و بهمئی در کوه حاتم مرز این سه شهرستان برگزار شد. از دیروز چهارشنبه در منطقه کوه حاتم اراضی جنگلی و مراتع […]

نشست اضطراری شورای تامین شهرستانهای لنده ،بهبهان و بهمئی در کوه حاتم مرز این سه شهرستان برگزار شد.


 

سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما:  نشست اضطراری شورای تامین شهرستان های لنده، بهبهان و بهمئی در کوه حاتم مرز این سه شهرستان برگزار شد.

از دیروز چهارشنبه در منطقه کوه حاتم اراضی جنگلی و مراتع طعمه حریق شد.

فرماندار شهرستان لنده بعد از نشست شورای تامین علت آتش سوزی در کوه حاتم (مرز بین شهرستان لنده و بهمئی) را وجود کوره های ذغالگیری در این ناحیه عنوان کرد و گفت : ۳ هزار درخت از درختان کوه حاتم را سود جویان برای تبدیل کردن به ذغال به وسیله اره برقی قطع کردند.
دارا کریمی نژاد افزود: سود جویان در هر هزار متر ۸ کوره ذغال گیری احداث کردند.
رییس دادگستری شهرستان لنده در حاشیه این نشست گفت: حسب دستور مدیرکل دادگستری استان به اتفاق شورای محترم تامین شهرستان لنده و بهمئی در منطقه کوه حاتم حضور یافتیم.
سعادتیان با تایید اینکه وجود کوره های ذغال گیر باعث آتش سوزی در منطقه کوه حاتم شد گفت: در همین رابطه جلسه مشترک با اعضای شورای تامین سه شهرستان لنده، بهمئی و بهبهان انجام گرفت.
وی افزود: در این نشست مصوباتی مانند برخورد نیروی انتظامی با متخلفان، تشکیل پرنده برای مجرمان، صدور حکم برای متهمان توسط دادگستری شهرستان لنده اخذ شد.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *