خانه / اخبار استان / سازمان فرهنگی و هنری شهرداری یاسوج تاسیس می‌شود.

سازمان فرهنگی و هنری شهرداری یاسوج تاسیس می‌شود.

با پیگیری‌های انجام شده سازمان فرهنگی و هنری شهرداری یاسوج تاسیس می‌شود.

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یاسوج گفت: با پیگیری‌های انجام شده سازمان فرهنگی و هنری شهرداری یاسوج تاسیس می‌شود.

علی اکبری‌تبار اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه‌های مجموعه مدیریت شهری یاسوج در دور پنجم بحث مسائل فرهنگی بوده که در این زمینه برنامه‌های مهمی از جمله تاسیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در دور چهارم نیز عضو شورای شهر بودم، عنوان کرد: در این دوره کارهای بزرگی از جمله آغاز عملیات اجرایی خیابان ۴۵ متری به طول ۵ کیلومتر حدفاصل بنسجان تا پل سوم بشار، اتصال شهرک جوشکاران به پل مختار و… بعد از سال‌ها بلاتکلیفی انجام شده است.

اکبری‌تبار از افزایش ۲۵ درصدی گل‌کاری سطح شهر یاسوج خبر داد و افزود: طبق استاندارد سرانه زباله هر نفر ۷۰۰ گرم بوده و باید روزانه ۴۰ تن زباله در سطح شهر یاسوج جمع آوری شود در حالی هم اکنون این میزان به روزانه بیش از ۲۰۰ تن رسیده است.

عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه ماهیانه بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان در حوزه پسماند هزینه می‌شود، ابراز کرد: فعالیت کمیسیون فرهنگی شورای شهر یاسوج نسبت به فعالیت این کمیسیون در ۴ دور گذشته قابل مقایسه نیست.

اکبری‌تبار با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه اتصال شهرک جوشکاران به پل مختار بعد از ۵۰ سال بلاتکلیفی بیان کرد: همچنین پروژه احداث بزرگترین خیابان شهر یاسوج به طول ۵ کیلومتر بعد از ۳۰ سال بلاتکلیفی تعیین تکلیف شد.

وی با بیان اینکه طرح موضوع اقلیت و اکثریت اعضای شورای شهر نباید بهانه‌ای برای فرار از عملکردها باشد، ادامه داد: همکاران طرح و ایده‌های خود برای توسعه فرهنگ شهرنشینی و عمران شهری ارائه کنند مگر امکان دارد گروه اکثریت چشم و دهان اقلیت را ببندند.

اکبری‌تبار یاسوج را دومین شهر مهاجرپذیر کشور دانست و گفت: انتظار می‌رود تمامی دستگاه‌های اجرایی برای ساختن پایتخت طبیعت تعامل و همکاری داشته باشند زیرا شهرداری به تنهایی مسئول نیست بلکه سایر حوزه‌ها از جمله بهداشت در این زمینه باید پاسخگو باشد.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *