خانه / اخبار استان / تغییر ساعت کار ادارات و تعطیلی پنج شنبه ها در مناطق گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد

تغییر ساعت کار ادارات و تعطیلی پنج شنبه ها در مناطق گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد

ساعات کار اداری در ۶ شهرستان گرمسیری این استان بر اساس مصوبه هیات دولت از اوایل هفته آینده تغییر خواهد کرد. روزهای پنجشنبه در این شهرستان ها نیز تعطیل خواهد بود.     سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساعات کار اداری در ۶ شهرستان گرمسیری این استان […]

ساعات کار اداری در ۶ شهرستان گرمسیری این استان بر اساس مصوبه هیات دولت از اوایل هفته آینده تغییر خواهد کرد. روزهای پنجشنبه در این شهرستان ها نیز تعطیل خواهد بود.  

 سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساعات کار اداری در ۶ شهرستان گرمسیری این استان بر اساس مصوبه هیات دولت از اوایل هفته آینده تغییر خواهد کرد. 

 عزیز فیلی در جمع خبرنگاران افزود: ساعت شروع کار دستگاه های مختلف اجرایی در ۶ شهرستان گرمسیری کهگیلویه، بهمئی، لنده، چرام، باشت و گچساران بر این اساس و از هفته آینده تغییر می کند. 

وی اظهار کرد: ساعات کاری جدید در این ۶شهرستان از ۶و۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳و ۳۰ دقیقه عصر خواهد بود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تغییر ساعات کار اداری در این شهرستان ها و در مناطق گرمسیری کشور بر اساس مصوبه هیات وزیران در تاریخ ۱۳ خرداد امسال بوده است، خاطرنشان کرد: این تغییر با هدف کاهش مصرف انرژی برق و برای مناطقی که دمای بالاتر از ۴۵ درجه سانتی گراد دارند، قابلیت اجرایی دارد. 

فیلی تصریح کرد: روزهای پنجشنبه در این شهرستان ها نیز تعطیل خواهد بود. 

وی اضافه کرد: شورای مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تغییر ساعات کار اداری و همچنین تعطیلی روزهای پنجشنبه در شهرستان های سردسیری استان شامل بویراحمد و دنا با هماهنگی استاندار و مجموعه دولت و وزارت کشور در هفته آینده تصمیم گیری خواهد کرد.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *