خانه / اخبار استان / ممنوع بودن دریافت وجه ثبت نام در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد

ممنوع بودن دریافت وجه ثبت نام در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد

دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت نام دانش آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است.                 سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما: دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت نام دانش آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است. مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: به استناد ماده […]

دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت نام دانش آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است.


ممنوع بودن دریافت وجه ثبت نام در مدارس استان

 

 

 

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما: دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت نام دانش آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: به استناد ماده ۳۰ آئین نامه اجرایی مدارس، دریافت هرگونه وجه به جز موارد مربوط به بیمه حوادث و کتاب‌های درسی در زمان ثبت نام در مدارس دولتی مجاز نیست.
هادی زارع پور با اشاره به اینکه ثبت نام در مدارس خاص مانند شاهد، نمونه و غیردولتی تابع قوانین خاص آن مدارس است افزود: اولیاء دانش آموزان موارد تخلف را به ادارات ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و یا تلفن ستاد ثبت نام اداره کل آموزش وپرورش به شماره ۳۳۲۲۲۰۳۸-۰۷۴ گزارش دهند.
وی ادامه داد: در مدارس دولتی برگزاری آزمون ورودی، مصاحبه، تعیین شرط معدل ممنوع است.
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش و مسئول ستاد ثبت نام آموزش و پرورش استان هم گفت: نوآموزان بدو ورود به دبستان باید در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی شرکت کنند.
ایوب رضایی افزود: ثبت نام دانش آموزان در شهر‌ها به جز هنرجویان هنرستان‌ها و مدارس خاص با توجه به محدوده جغرافیایی محل سکونت انجام می‌شود.
وی ادامه داد:کار هدایت تحصیلی دانش آموزان با توجه به شاخص‌های ارزیابی آزمونی، علایق واستعداد‌ها نیز در آستانه ثبت نام انجام می‌شود.
مسئول ستاد ثبت نام هم گفت:مدیران مدارس باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که تمامی ثبت نام‌ها تا ۳۱ مرداد ۹۷ به پایان برسد.
وی افزود: سال گذشته ۱۵۲ هزار دانش آموز در بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ آموزشگاه کهگیلویه و بویراحمد تحصیل کردند.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *