خانه / اخبار استان / مسئله قدس فراگیر و متعلق به تمام جهان اسلام است.

مسئله قدس فراگیر و متعلق به تمام جهان اسلام است.

امروز مردم جهان و ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که قدس و فلسطین تنها نیستند و تمام نقشه های دشمنان نقش برآب خواهد شد و این اراده الهی است و اگر اراده الهی تحقق پیدا کند دنیا تکان می خورد.                    […]

امروز مردم جهان و ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که قدس و فلسطین تنها نیستند و تمام نقشه های دشمنان نقش برآب خواهد شد و این اراده الهی است و اگر اراده الهی تحقق پیدا کند دنیا تکان می خورد. 


مسئله قدس فراگیر و متعلق به تمام جهان اسلام است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما:   امام جمعه گچساران گفت:بر خلاف القاء دشمنان قدس متعلق به تمامی جهان اسلام است و تنها به ایران تعلق ندارد.

امام جمعه گچساران در خطبه های نماز امروز این شهر با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس یکی از میراث های بسیار گرانبها و ارزشمند امام خمینی (ره) است.


حجت الاسلام سید امین الله حجازی افزود: امام خمینی با عزت و عظمتی که در عالم ایجاد کرد لرزه بر اندام دشمنان قدس که دشمنان انسانیت،بشریت و دشمنان اسلام ومسلمین هستند انداخته است.


حجازی با بیان اینکه دشمنان القاء می کنند که قدس متعلق به ایران است و ربطی به فلسطین ندارد و از مردم دنیا می خواهند که در راهپیمایی روز قدس شرکت نکنند گفت: امروز مردم جهان و ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که قدس و فلسطین تنها نیستند و تمام نقشه های دشمنان نقش برآب خواهد شد و این اراده الهی است و اگر اراده الهی تحقق پیدا کند دنیا تکان می خورد. 


وی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب افزود:رهبری فرمودند”روز قدس یک روز جهانی است و یک پیام جهانی هم دارد و نشان دهنده این است که امت اسلام زیر بار ظلم و زور نمی روند.”
امام جمعه دوگنبدان اضافه کرد: یعنی معلوم است امت اسلام به ویژه ام القری عالم اسلام( ایران اسلامی ) زیر بار ظلم نمی رود و حتما جهان را از وجود ظالمان پاک خواهد کرد و مظلومین را نجات می دهد.


حجت الاسلام حجازی افزود:دشمنان با تشکیل گروهک های تکفیری و داعش تلاش کردند که جهان اسلام را به سمت جنایت های داعش بکشانند تا مسلمان از فلسطین و قبله اول مسلمین (بیت المقدس) را فراموش کنند و از آن غافل شوند.
حجازی گفت: اما اراده الهی باعث شد که باحضور رهبر ایران اسلامی دولت وملت ما منسجم و متحد به میدان بیایند وخواب بی تعبیر دشمنان را باطل کنند.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *