خانه / اخبار استان / ۹۰۰ بیمار صعب‌العلاج کهگیلویه و بویراحمدی نیازمند حمایت خیران هستند

۹۰۰ بیمار صعب‌العلاج کهگیلویه و بویراحمدی نیازمند حمایت خیران هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و تحت پوشش قرار دادن ۹۰۰ بیمار صعب‌العلاج خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۴۰ نفر بیمار زمین‌گیر هستند.

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و تحت پوشش قرار دادن ۹۰۰ بیمار صعب‌العلاج خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۴۰ نفر بیمار زمین‌گیر هستند.

 فرید محبی در نشست با مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۹۰۰ مددجوی نیازمند این استان در شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر جمعیت از کارت بیمه خدمات درمانی امداد بهره‌مند است.

وی با اشاره به هزینه کرد ۸ میلیارد و ۲۸۷ میلیون تومان در زمینه درمان مددجویان این نهاد انقلابی در بخش‌های مختلف شامل بیمه درمان، بیمه مکمل و ارتقای شاخص‌های بهد اشتی، عنوان کرد: ۹۰۰ بیمار  صعب‌العلاج در استان شناسایی شده که از این تعداد ۲۴۰ نفر زمین گیر هستند.

محبی با اشاره به اینکه برای بیماران بستری در منزل ماهیانه صد هزار تومان حق نگهداری پرداخت می‌شود، ابراز کرد: ۴۰۹ میلیون و ۷۷۸ میلیون تومان در زمینه فرانشیز خدمات ویژه درمانی، پاراکلینیک، بستری و فرانشیز دارو برای بیماران صعب‌العلاج و خاص تحت حمایت در سال گذشته پرداخت شد.

وی با بیان اینکه موسسه نور  ۱۴۵ نفر از بیماران صعب‌العلاج را حمایت می‌کند، ادامه داد: حمایت از بیماران یکی از اولویت‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) بوده و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

سالار جوکار مدیرعامل مجمع خیرین کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست خواستار حمایت خیران از بیماران صعب‌العلاج شد و گفت: ۳۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به ۱۰ بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد پرداخت می‌شود.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *