خانه / اخبار استان / سرعت جذب تسهیلات اشتغال روستایی در کهگیلویه و بویراحمد پایین است.

سرعت جذب تسهیلات اشتغال روستایی در کهگیلویه و بویراحمد پایین است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد فرصت جذب تسهیلات اشتغال روستایی را تا پایان خردادماه عنوان کرد و گفت: سرعت جذب این تسهیلات در استان ما نسبت به سایر استان‌ها پایین است و باید تسریع شود.

سیمای زاگرس به نقل از  تسنیم:   استاندار کهگیلویه و بویراحمد فرصت جذب تسهیلات اشتغال روستایی را تا پایان خردادماه عنوان کرد و گفت: سرعت جذب این تسهیلات در استان ما نسبت به سایر استان‌ها پایین است و باید تسریع شود.

 سی و هفتمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز به ریاست استاندار برگزار شد.

علی‌محمد احمدی در این نشست با اشاره به اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: استان‌های مختلف کشور به سرعت در حال جذب این تسهیلات هستند، این در حالی است که سرعت جذب این تسهیلات در استان ما پایین است.

وی فرصت جذب تسهیلات اشتغال روستایی را پایان خردادماه عنوان کرد و افزود: در صورتی که نتوانیم این ۲۰۰ میلیارد تومان را تا زمان مقرر جذب کنیم سهم استان به جای دیگری اختصاص پیدا می‌کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به ضرورت تشکیل خوشه دست‌بافته‌ها در استان اشاره داشت و گفت: تا پایان هفته جلسه‌ای با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط تشکیل داده و خروجی آن این باشد که سهم خوشه دست‌بافته‌ها از تسهیلات اشتغال روستایی چه میزان است.

احمدی با بیان اینکه این استان به لحاظ فرش و مواد اولیه آن چیزی کم ندارد، ابراز کرد: خوشه دست‌بافته‌ها در ۱۵ استان کشور تشکیل شده است اما در کهگیلویه و بویراحمد ما هنوز روی مفهوم خوشه بحث می‌کنیم.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *