خانه / اخبار استان / تغییر مدیران و فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد.

تغییر مدیران و فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد.

عجله‌ای برای تغییر مدیران به صورت اتوبوسی نداریم ولی در مجموع تغییراتی در آینده در سطح مدیران، فرمانداران و بخشداران داریم. سیمای زاگرس به نقل از  تسنیم:   معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه تغییر و تحول لازم است، گفت: عجله‌ای برای تغییر مدیران به صورت اتوبوسی نداریم ولی در […]

عجله‌ای برای تغییر مدیران به صورت اتوبوسی نداریم ولی در مجموع تغییراتی در آینده در سطح مدیران، فرمانداران و بخشداران داریم.سیمای زاگرس به نقل از  تسنیم:   معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه تغییر و تحول لازم است، گفت: عجله‌ای برای تغییر مدیران به صورت اتوبوسی نداریم ولی در مجموع تغییراتی در آینده در سطح مدیران، فرمانداران و بخشداران داریم.

 سید محمدکاظم نظری ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: برای سرعت دادن به قطار توسعه باید از مسائل حاشیه‌ای دوری کرد و البته تیم مدیریت ارشد استان بویژه استاندار به هیچ موضوعی جز توسعه همه جانبه استان نمی‌اندیشند.

 

وی با تقدیر از تلاش نخبگان سیاسی، دانشگاهی و … کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به توسعه و پرهیز از طرح مسائل حاشیه‌ای عنوان کرد: هم اکنون فضای استان آرام بوده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

نظری برجسته شدن نقش منفی طایفه گرایی از معضلات این استان است، بیان کرد: یکی از سیاست‌های اصلی استاندار مبارزه با طایفه‌گرایی بوده و در این زمینه با برخی مدیران برخورد شده است ولی برای تغییر این نگاه نیازمند مشارکت همگانی هستیم.

وی با اشاره به اینکه یک میلیارد به اداره کل فنی و حرفه‌ای برای آموزش زنان بی سرپرست حاشیه شهرهای کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت، افزود: ریشه کنی کامل کاهش آسیب‌های اجتماعی کار سختی بوده و و در صورت تامین اعتبار زمان‌بر است.

معاون سیاسی و اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خودکشی از مشکلات اساسی حوزه اجتماعی در استان است، تصریح کرد: سال گذشته ۷۰۰ میلیون تومان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در حوزه سازمان‌های مردم نهاد توزیع شد.

نظری شرایط عملیات جست‌وجوی پیکر جانباختگان هواپیمای تهران-یاسوج سخت دانست و گفت: تاکنون هیچ بافت انسانی مجزایی از ۶ مسافر این پرواز پیدا نشده است.

وی ابراز کرد: انتظار داریم کسانی که قصد کاندیدا شدن در انتخابات مجلس آینده را دارند فضا را انتخاباتی نکنند و اجازه دهند مسیر توسعه طی شود هرچند متولیان امر در این زمینه با افراد متخلف برخورد می‌کنند.


لینک منبع

همچنین ببینید

قطعی ۱۲ ساعته آب برخی مناطق شهر گچساران

آب شرب برخی مناطق شهر گچساران فردا به مدت ۱۲ ساعت قطع می شود.   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *