خانه / اخبار استان / موسسه مالی کاسپین در یاسوج پلمب شد.

موسسه مالی کاسپین در یاسوج پلمب شد.

موسسه مالی کاسپین در یاسوج بر اساس حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری پلمب شد.

 سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:     معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری یاسوج گفت: موسسه مالی کاسپین در یاسوج بر اساس حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری پلمب شد.

هیبت‌الله عبدی‌زاده اظهار داشت: موسسه مالی کاسپین بر اساس حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ به دلیل عدم پرداخت جرائم ساختمانی عصر امروز پلمب شد.

وی عنوان کرد: پس از چندین مرتبه تذکر کتبی و شفاهی و دعوت از مسئولان موسسه کاسپین برای همکاری و در نتیجه عدم تمکین به حکم، این رای اجرا شد.

عبدی‌زاده ابراز کرد: سایر دستگاه‌ها، موسسات و بانک‌ها مرتکب تخلفات ساختمانی نشوند و قبل از هر اقدامی از شهرداری مجوز بگیرند و چنانچه در کمیسیون شهرداری اعم از ماده ۷۷ و ۱۱ حکمی صادر شد در کمترین زمان ممکن نسبت به تعیین تکلیف رای اقدام کنند زیرا در غیر این صورت به طور قاطع اعمال قانون می‌شود.

وی با بیان اینکه این پلمپ موقتی و به محض پرداخت بدهی فک پلمپ می‌شود، تصریح کرد: اشخاص حقیقی و حقوقی که در کمیسیون ۱۰۰ محکوم به پرداخت جریمه شده‌اند چنانچه در مدت زمان ۱۵ روزه پرداخت نکنند، شهرداری برابر قانون مکلف بوده موضوع را در کمیسیون مربوطه مطرح و نسبت به تخریب یا پلمب اقدام کند.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *