خانه / اخبار استان / لیست مدیران بی‌نظم کهگیلویه و بویراحمد در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

لیست مدیران بی‌نظم کهگیلویه و بویراحمد در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

اسامی مدیرانی که نسبت به حضور به موقع در جلسات تاخیر داشته باشند، در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد و نسبت به جلوگیری از حضور آن‌ها در جلسات اقدام می‌شود.

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ضرورت ساماندهی ظرفیت‌های استان با تاکید بر تحقق تولید و اشتغال، گفت: اسامی مدیرانی که نسبت به حضور به موقع در جلسات تاخیر داشته باشند، در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

علی محمد احمدی ظهر امروز در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: واحد‌هایی که دارای ظرفیت بوده و نگاه و اراده صحیح مدیریتی بر آن‌ها حاکم است مورد حمایت قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه هر جایی که بحث تولید باشد را به شکل صادقانه مورد حمایت قرار می‌دهیم، عنوان کرد: حمایت از هرکسی که به دنبال تولید سالم باشد ضروری بوده و اینکه از کسی ریالی به ناحق از کسی حمایت شود حق الناس بوده و باید پاسخگو باشیم.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره اهمیت برقراری چرخه و زنجیره کامل تولید در واحد‌هایی که این ظرفیت را دارند، بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان، در بسیاری از حوزه‌ها امکان به ظرفیت کامل رساندن واحد‌ها وجود دارد.

وی با اشاره به نگاه مدیریتی صحیح در تحقق تولید، افزود: هدفگذاری صحیح در این بخش سبب می‌شود که علاوه بر تحقق اشتغال پایدار، مدیریت مالی کار‌شناسی شده رقم خورده و واحدی بخاطر بدهی انرژی دچار مشکل نمی‌شود.

احمدی با گلایه نسبت به بی‌نظمی و عدم حضور به موقع مدیران در جلسات ابراز داشت: اسامی مدیرانی که نسبت به حضور به موقع در جلسات تاخیر داشته باشند، در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد و نسبت به جلوگیری از حضور آن‌ها در جلسات اقدام می‌شود.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *