خانه / اخبار استان / اختصاص بیمارستان صحرایی به کهگیلویه و بویراحمد

اختصاص بیمارستان صحرایی به کهگیلویه و بویراحمد

۱۶:۰۷:۴۴ – دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

اختصاص بیمارستان صحرایی به کهگیلویه و بویراحمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از اختصاص بیمارستان صحرایی با ظرفیت ۴۰ تخت به استان  خبرداد.   سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از اختصاص بیمارستان صحرایی با ظرفیت ۴۰ تخت به استان  خبرداد. “اورنگ ایلامی” ظهر دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت ماه در حاشیه بازید از بیمارستان امام سجاد(ع) در جمع […]


 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از اختصاص بیمارستان صحرایی با ظرفیت ۴۰ تخت به استان  خبرداد.
“اورنگ ایلامی” ظهر دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت ماه در حاشیه بازید از بیمارستان امام سجاد(ع) در جمع خبرنگاران از افزایش مصدومان  زلزله ۴.۸ ریشتری یاسوج به ۱۱۲نفر خبر داد و افزود: بیش از ۹۲ نفر از این تعداد مرخص، سه نفر بستری و چهار نفر به بیمارستان امام سجاد یاسوج منتقل شدند.

وی اظهار کرد: وضعیت در بیمارستان همچنان در حالت زرد قرار دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از اختصاص بیمارستان صحرایی با ۴۰ تخت به استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و خاطر نشان کرد: مکالمات و گفت و گوهای این بیمارستان انجام شده و اورژانس کشور با اختصاص بیمارستان صحرایی به استان موافقت کرده است.

ایلامی تصریح کرد: همچنین ایجاد بیمارستان سیار در استان را با بازدهی مناسب و قابلیت بهتر از بیمارستانهای ثابت و صحرایی است.

وی ادامه داد: در صورت خسارات زیاد ناشی از زلزله و ادامه داشتن پس لرزه ها دو بیمارستان شهید بهشتی و امام سجاد(ع) یاسوج تنها ۵۰ تخت برای بستری دارند.

منبع:


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *