خانه / اخبار استان / پیام نماینده ولی فقیه و استاندار به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

پیام نماینده ولی فقیه و استاندار به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز بزرگداشت شهدا پیام مشترکی صادر کردند.  سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز بزرگداشت شهدا پیام مشترکی صادر کردند.  در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آمده است: […]

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز بزرگداشت شهدا پیام مشترکی صادر کردند.پیام نماینده ولی فقیه و استانداربه مناسبت روز بزرگداشت شهدا

 سیمای زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز بزرگداشت شهدا پیام مشترکی صادر کردند.

 در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسم الرب الشهدا و الصدیقین

شهادت، جان نثاری و فدا شدن در راه ارزش ها و آرمان های والایی است که سیر الی الله و رسیدن به معبود را به همراه دارد.

بزرگداشت شهدا و تجلیل از مقام شامخ آنها در حقیقت بزرگداشت ایمان، عشق، حماسه، شجاعت و کرامت انسانی و تداوم بخش گفتمان انقلاب اسلامی است و به راستی که ملت ایران باید به وجود چنین مردان و زنانی ببالند و قدرشناس آنان و خانواده های صبورشان باشد، چرا که آسایش، آرامش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی به برکت خون شهدا، جانفشانی ایثارگران و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری است.

نامگذاری ٢٢ اسفندماه به نام روز بزرگداشت شهدا، نشان از تلاش برای اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران است.

اهتمام دولتمردان به جامعه‌ی عزیز شاهد و ایثارگر در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، وظیفه و رسالت کارگزاران این دولت را سنگین تر نموده و انتظار از همه عزیزانی که توفیق خدمت گزاری به خانواده های معزز شاهد و ایثارگر را دارند، این است که با جدیت و پشتکار، فرصت خدمتگزاری را مغتنم شمرده و از هیچ گونه تلاشی در راستای ادای دین به جامعه ایثارگر، عزت و رفاه این عزیزان فروگذار ننمایند.

فرا رسیدن این روز بزرگ که به مناسبت تشکیل نهاد مقدس بنیاد شهید به دست مبارک امام راحل (ره) به نام روز شهدا نامگذاری شده را تبریک عرض نموده و برخود لازم میدانیم از زحمات و تلاش های صادقانه، مخلصانه و مجدانه تمامی خدمتگزاران به این قشر معزز صمیمانه تقدیر و تشکر نموده وعلو درجات را برای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم امنیت آرزو نماییم.

                                 علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد 

 سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *