خانه / اخبار استان / انتصاب یک کهگیلویه و بویراحمدی در شهرداری تهران

انتصاب یک کهگیلویه و بویراحمدی در شهرداری تهران

 در کارنامه پژوهشی دکتر رضایی فر تالیف چندین جلد کتاب و ده ها مقاله معتبر بین المللی، ریاست همایش و جشنوارهای ملی نیز وجود دارد.

 سیمای زاگرس به نقل از خبردنا: یک کهگیلویه و بویراحمدی مدیرکل برنامه ریزی بودجه مالی و توسعه شهری امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران شد.

 طی حکمی از سوی معاون امور اجتماعی و فرهنگی و تصویب کمیته انتصابات شهردارر تهران و موافقت شهردار تهران دکتر “شاهرخ رضایی فر ” بعنوان مدیرکل برنامه ریزی بودجه مالی و توسعه شهری امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد.

رضایی فر از موسسین مجمع زاگرسیان ایران اسلامی (استان های حوزه زاگرس)، دانش آموخته دکتری مدیریت توسعه، مدرس در دانشگاه های وزارت علوم و عضو هیئت علمی گروه مدیریت شهرداری تهران می باشد.

در کارنامه پژوهشی دکتر رضایی فر تالیف چندین جلد کتاب و ده ها مقاله معتبر بین المللی، ریاست همایش و جشنوارهای ملی نیز وجود دارد.

رضایی فر با تکیه بر توانمندی خود، سطوح ارتقا سازمانی خود را از سطح کارشناسی شروع کرده و با توجه به دانش،تخصص، نظم و برنامه محوری، تلاش، پشتکار و سخت کوشی توام با حسن خلق، تواضع، متانت،سلامت اداری و تواضع توانسته است هم اینک بعنوان مدیرکل در راس مه مترین و کلیدی ترین اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی در شهرداری تهران قرار گیرد.

معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران مهمترین معاونت شهرداری تهران می باشد که ده ها اداره کل شرکت و سازمان با بودجه ای افزون بر چندین وزارتخانه دولتی دارد واداره کل تحت مدیریت دکتر رضایی فر بعنوان محور ماموریت هماهنگی، برنامه ریزی ،بودجه و مالی، ارزیابی عملکرد مدیریتی، فناوری اطلاعات و توسعه شهری بقیه ادارات کل و سازمان ها و شرکت های معاونت را به عهده دارد.

از شاخص ترین سوابق مدیریتی پیشین دکتر رضایی فر موارد زیر را می توان نام برد:

*معاون برنامه ریزی بودجه و توسعه شهری سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران

*مدیریت دبیرخانه پایانه های کل کشور

*مدیریت پژوهش های معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران

*مدیریت سنجش و برآورد تشکیلات شهرداری تهران

*سرگروه نظارت بازرسی پهنه غرب شهرداری تهران(مناطق ٩-۵-٢١-٢٢)

*رئیس اداره نظارت همگانی شهرداری منطقه ۵ تهران

رضایی فر از فرزندان شایسته شهرستان های گچساران و باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد می باشند.

ضمن تقدیر از دکتر شجاع پوریان به دلیل این اقدام شایسته ، این انتصاب را به جناب آقای رضایی فر تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفیقت دارد.

 


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *