خانه / اخبار استان / مسائل آب و محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در حال تبدیل شدن به تهدید است.

مسائل آب و محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در حال تبدیل شدن به تهدید است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بیشترین آسیب در حوزه زیست محیطی و آب را این استان دیده است، گفت: به دلیل بی توجهی و بی تدبیری این فرصت در حال تبدیل شده به تهدید است.

 سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بیشترین آسیب در حوزه زیست محیطی و آب را این استان دیده است، گفت: به دلیل بی توجهی و بی تدبیری این فرصت در حال تبدیل شده به تهدید است.

 علی محمد احمدی ظهر امروز در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برخی مشکلات و نابسامانی‌های در حوزه‌های مختلف در کشور وجود دارد اما با بحران و چالش روبه‌رو نیستیم.

وی با تاکید بر اینکه برجام یک توفیق بود که منطق ایران اسلامی را به نمایش گذاشت، عنوان کرد: دشمنان می‌خواهند نشاط و امید را از مردم بگیرند اما دولت برنامه‌های مختلفی برای توسعه و رفع مشکلات در دستور کار دارد هرچند فشارهای از بیرون و عوامل داخلی آنان ممکن است وجود داشته باشد.

احمدی با اشاره به اینکه ۴ موضوع شامل اشتغال، بافت فرسوده و حاشیه نشینی، نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین محیط زیست و آب در اولویت برنامه‌های دولت است، ابراز کرد: یکی از مهمترین نارضایتی‌های مردم داشتن فرزندان بیکار در خانواده است.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دولت برای ایجاد اشتغال و رونق تولید ۴۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات پیش بنی کرده که از این میزان ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ ۶ درصد برای تولید روستایی اختصاص یافته است.

احمدی بیان کرد: اجازه نمی‌دهم یک ریال از تسهیلات اختصاصی به این استان به انحراف برود که ۳ سال دیگر به شکل تورم دود آن به چشم مردم برود و انتظار می‌رود متولیان امر برای هزینه این تسهیلات در تولید و سرمایه گذاری تلاش کنند.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین آسیب در حوزه زیست محیطی و آب را این استان دیده است، گفت: به دلیل بی توجهی و بی تدبیری این فرصت در حال تبدیل شدن به تهدید است.

احمدی با انتقاد از اینکه برخی اراضی ملی به بهانه‌های مختلف به افراد سودجو واگذار می‌شود، ادامه داد: منابع طبیعی امانتی بوده که باید سالم به آیندگان تحویل دهیم و هرگونه قصوری در این زمینه خیانتی نابخشودنی است.


لینک منبع

همچنین ببینید

حال محمود عباس وخیم شد.

همچنین شبکه آمریکایی “ABC” هم در گزارشی با اشاره به وخامت حال عباس، تأکید کرد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *