خانه / اخبار استان / مسائل آب و محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در حال تبدیل شدن به تهدید است.

مسائل آب و محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در حال تبدیل شدن به تهدید است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بیشترین آسیب در حوزه زیست محیطی و آب را این استان دیده است، گفت: به دلیل بی توجهی و بی تدبیری این فرصت در حال تبدیل شده به تهدید است.

 سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه بیشترین آسیب در حوزه زیست محیطی و آب را این استان دیده است، گفت: به دلیل بی توجهی و بی تدبیری این فرصت در حال تبدیل شده به تهدید است.

 علی محمد احمدی ظهر امروز در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برخی مشکلات و نابسامانی‌های در حوزه‌های مختلف در کشور وجود دارد اما با بحران و چالش روبه‌رو نیستیم.

وی با تاکید بر اینکه برجام یک توفیق بود که منطق ایران اسلامی را به نمایش گذاشت، عنوان کرد: دشمنان می‌خواهند نشاط و امید را از مردم بگیرند اما دولت برنامه‌های مختلفی برای توسعه و رفع مشکلات در دستور کار دارد هرچند فشارهای از بیرون و عوامل داخلی آنان ممکن است وجود داشته باشد.

احمدی با اشاره به اینکه ۴ موضوع شامل اشتغال، بافت فرسوده و حاشیه نشینی، نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین محیط زیست و آب در اولویت برنامه‌های دولت است، ابراز کرد: یکی از مهمترین نارضایتی‌های مردم داشتن فرزندان بیکار در خانواده است.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دولت برای ایجاد اشتغال و رونق تولید ۴۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات پیش بنی کرده که از این میزان ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ ۶ درصد برای تولید روستایی اختصاص یافته است.

احمدی بیان کرد: اجازه نمی‌دهم یک ریال از تسهیلات اختصاصی به این استان به انحراف برود که ۳ سال دیگر به شکل تورم دود آن به چشم مردم برود و انتظار می‌رود متولیان امر برای هزینه این تسهیلات در تولید و سرمایه گذاری تلاش کنند.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین آسیب در حوزه زیست محیطی و آب را این استان دیده است، گفت: به دلیل بی توجهی و بی تدبیری این فرصت در حال تبدیل شدن به تهدید است.

احمدی با انتقاد از اینکه برخی اراضی ملی به بهانه‌های مختلف به افراد سودجو واگذار می‌شود، ادامه داد: منابع طبیعی امانتی بوده که باید سالم به آیندگان تحویل دهیم و هرگونه قصوری در این زمینه خیانتی نابخشودنی است.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *