خانه / اخبار استان / ۳۶ پروژه عمرانی در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ زنی شد

۳۶ پروژه عمرانی در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ زنی شد

۳۶ پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال در دهیمن روز از دهه فجر در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  ۳۶ پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال در دهیمن روز از دهه فجر در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و برخی مسئولان استانی و شهرستانی ۳۶ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی با اعتباری افزون‌بر ۴۳۰ میلیارد ریال در شهرستان گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

بهره‌برداری از مدرسه ابتدایی روستایی ۳ کلاسه با زیربنای ۲۷۶ مترمربع و با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان، ۲ پروژه روشنایی معابر باشت و کلاغ نشین، ۲ دستگاه دوربین ثبت تخلفات جاده‌ای، سالن ورزشی شهدای آموزش و پرورش روستای امامزاده جعفر با زیربنای یک هزار و ۸۳ مترمربع و با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان و پارک ۲ هکتاری پونه گچساران به نمایندگی از ۵ طرح عمران شهری(پارک) با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال از جمله این پروژه‌ها بوده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه آئین بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرستان گچساران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام اولویت اصلی بوده و بنا نداریم جز در صورت ضرورت پروژه جدیدی تعریف کنیم.

علی محمد احمدی افزود: در دهه فجر امسال ۳۷۰ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی با اعتبار ۲ هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال در شهرستان‌های هشت گانه استان افتتاح و کلنگ زنی شده که امیدواریم رضایت مردم را در پی داشته بانشد.

وی با بیان اینکه سرانه فضای سبز در گچساران ۹٫۹ مترمربع است، اظهار داشت: سرانه فضای سبز در این شهرستان بیش از میانگین کشوری بوده در حالی در برخی شهرهای استان صفر است.


لینک منبع

همچنین ببینید

استاد مشهور برنامه اخلاق در خانواده دار فانی را وداع گفت.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلی‌اکبر حسینی استاد اخلاق مشهور دار فانی را وداع گفت.   سیمای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *