خانه / اخبار استان / رتبه چهارم کهگیلویه و بویراحمد در پوشش تلفن همراه اول.

رتبه چهارم کهگیلویه و بویراحمد در پوشش تلفن همراه اول.

هم اکنون ۱۸۵ سایت نسل سه، ۱۴۱ سایت نسل چهار و ۳۲۱ سایت نسل دو  تلفن همراه در  استان کهگیلویه و بویراحمد، راه اندازی شده است.  مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه گفت: استان های کهگیلویه و بویراحمد، تهران و خوزستان پر مصرف ترین استان ها در استفاده از نسل ۴ اینترنت هستند .   وحید صدوقی در […]

هم اکنون ۱۸۵ سایت نسل سه، ۱۴۱ سایت نسل چهار و ۳۲۱ سایت نسل دو  تلفن همراه در  استان کهگیلویه و بویراحمد، راه اندازی شده است. مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه گفت: استان های کهگیلویه و بویراحمد، تهران و خوزستان پر مصرف ترین استان ها در استفاده از نسل ۴ اینترنت هستند . 

 وحید صدوقی در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: میزان ترافیک مصرفی این استان ها بیش از ۴۱ درصد است . 

وی از سرمایه گذاری ۳۷ میلیارد تومانی این شرکت در استان کهگیلویه و بویراحمد طی سال جاری خبر داد و بیان کرد: از ابتدای دولت یازدهم تا پایان سال گذشته، ۵۲ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده بود . 

مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه خاطر نشان کرد: طی سال جاری ۵۹ سایت نسل ۴.۵ ایجاد و ۱۲۲ سایت نوسازی شده است . 

صدوقی تصریح کرد: طی سه ماه آینده ۱۵ میلیارد تومان دیگر در این استان سرمایه گذاری می شود .

وی ادامه داد: ۲۸ نقطه گردشگری و روستایی استان طی سال جاری از نسل سوم اینترنت برخوردار می شوند که سه نقطه هم اکنون بهره مند شده است . 

مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه عنوان کرد: هم اکنون ۱۸۵ سایت نسل سه، ۱۴۱ سایت نسل چهار و ۳۲۱سایت نسل دو در این استان راه اندازی شده است . 

صدوقی رتبه استان کهگیلویه و بویراحمد در پوشش همراه اول را چهارم کشور عنوان و اضافه کرد: ایجاد نسل سه و چهار در همه روستاهای استان در دستور کار است.

منبع: ایسنا

 


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *