خانه / اخبار استان / رفع بسیاری از مشکلات صنعتگران با اجرای طرح رونق تولید

رفع بسیاری از مشکلات صنعتگران با اجرای طرح رونق تولید


به گزارش خبرنگار مهر، حسن الفت شامگاه چهارشنبه در حاشیه سفر به کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران افزود: با اجرای طرح رونق تولید مشکلات مالی صنعتگران برطرف می شود و واحد های دارای مشکل به چرخه تولید باز می گردند.

وی تصریح کرد: با ورود به سامانه بهین یاب و  فرایند ثبت نام و انجام مراحل دیگر  رفع مشکلات واحد ها در دستور کار قرار گرفته و عملیاتی می شود.

الفت با اشاره به نقش بانک ها در ارائه تسهیلات رونق تولید تصریح کرد: در این میان همکاری های بانک های عامل برای تسریع در اعطای تسهیلات  موثر است.

وی افزود:  همچنین طی جلسات متعددی که وزیر صنعت، معدن و تجارت با مدیران  بانک های عامل داشتند قول مساعدت در جهت تسریع در پرداخت تسهیلات به تولید کنندگان داده شد.

مشار وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارتخانه  و سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانها تلاشهای زیادی توسط مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع و امور استانها صورت گرفته است.  

الفت تاکید کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت کهکیلویه و بویر احمد توانسته است در حوزه های تخصصی و عملکردی خود قانونمند عمل کرده و خود را با اهداف وزارتخانه منطبق سازد.


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *