خانه / اخبار استان / امروز ملت ما در اوج عزتی است که امام آن را بنا نهاد

امروز ملت ما در اوج عزتی است که امام آن را بنا نهاد


به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین نقوی حسینی شامگاه یکشنبه در بزرگداشت  بیست و  هشتمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) که در  مصلای  شهر یاسوج برگزار شد، افزود: وقتی به کشورهای مختلف سفر می‌کنیم عزت و سربلندی  ایران اسلامی را بیشتر می‌بینیم و آن را  احساس می‌کنیم و آنها چنان  از عظمت ملت ایران می‌گویند که به عزت خود می بالیم.

وی افزود: امام  حرکت بزرگی در  کشور را  آغاز کرد و قبل از آن هم علمایی مانند شیخ فضل‌الله بنیان‌گذار آن بودند.

نقوی حسینی با اشاره به برخی از ویژگی های امام خمینی(ره) تاکید کرد:  امام از همه چیز دنیا برید و به پول و لشکر و این چیزها اکتفا نکرد و تنها به خدا تکیه کرد و منبع قدرت پیش او خدا بود و انقلاب این گونه پیروز شد و عامل دیگر این بود که به ملت تکیه کرد  و  خیلی‌ها با تابلوهای زیبا آمدند و نتوانستند ملت را جذب کنند و سرنوشت آن‌ها را دیدیم اما امام به مردم تکیه کرد.

نقوی حسینی تصریح کرد: بارها به امام تاکید شد که مبارزه چریکی و زیرزمینی شود که امام قبول نکرد و فرمودند به  مساجد رفته و روحانیت را تقویت کنید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: توطئه‌ها شروع شدند  و ملت ایستادگی کرد و آن‌ها را از بین بردند  و دشمنان برای انتقام‌گیری حرکت‌های تروریستی درست کردند و ۱۷ هزار نفر از رئیس‌جمهور و معلم و طلبه و کشاورز ترور شدند.

نقوی حسینی با اشاره به  ۸ سال دفاع مقدس گفت: تمام دنیا پشت صدام ایستاد و او را حمایت کردند و وقتی در ۳۱ شهریور ۵۹  در مصاحبه با ۲۰۰ خبرنگار گفت یک هفته دیگر در تهران با شما مصاحبه می‌کنم به سلاح شیمیایی آلمانی و میراژ فرانسوی و تانک  شوروی تکیه کرده بود.

نقوی حسینی به ویژگی ساده زیستی امام خمینی(ره)  اشاره کرد و افزود:  به خودم و همه مسئولان میگویم که مراقب انقلاب باشیم و فکر  کنیم که چرا امام از کسی نمی‌ترسید و چرا امام این قدر مستحکم بود چون امام از دنیا برید و در صحیفه نور و در بیش از ۱۰۰ جا به ما توصیه کردند که ساده‌زیستی را فراموش نکنید و از رفاه و تجمل پرهیز کنید.

وی تصریح کرد:  امام  خمینی (ره) خطاب به مسئولان فرمودند اگر  امروز به رفاه روی بیاورید مردم بدتر از حکومت شاه به شما می‌کنند و این جمله امام است که می‌گوید من یک موی کوخ‌نشینان را به همه کاخ‌نشینان نمی‌دهم و تنها  دارایی خود را به کمیته امداد برای فقرا می‌دهد و بیانات او لرزه به بدن استکبار می‌انداخت.

نقوی حسینی بیان داشت:  امام هیچ دارایی  نداشت و امروز تجمل گرایی و رفاه زدگی آفت انقلاب است و  تجمل باعث می شود  مردم به ما پشت کنند و هر کس در هر سطحی در راه تجمل‌گرایی قدم بردارد خائن به انقلاب است.

وی افزود:  امام می‌فرماید اگر رئیس‌جمهور و مسئولان کاخ نشین شدند فاتحه انقلاب  خوانده می‌شود.

 


لینک منبع

همچنین ببینید

دکتر نادر جنتی: تیرماه آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری بابت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *